Pamiętnik

Mój osobisty sekretny dziennik … tylko ja mogę czytać – to oczywiste. Chcesz się dowiedzieć, co u mnie słychać ciekawego? Zajrzyj do mojego pamiętnika online – serdecznie zapraszam!

Piątek, 7 października 2011r.

Piątek - weekendu początek!

Dzięki Bogu już piątek – tak mogę chyba najlepiej podsumować moje dzisiejsze samopoczucie. Robota wykonana, pańszczyzna odrobiona – teraz tańce, hulanki, swawole!

 

Tak na poważnie, nie planuję w ten weekend żadnych wyjazdów, więc pewnie w sobotę pogram z przyjaciółmi w koszykówkę, a resztę weekendu spędzę w domu z moim kotem Pręgusiem. Czy już wspominałam, jak bardzo się cieszę, że mamy piątek?  

 

Zajrzyj do księgi gości i podziel się komentarzem – zachęcam!

Niedziela, 2 października 2011r.

Czy samochód hybrydowy to krok naprzód?

Analizowałam ostatnio mój domowy budżet i zdałam sobie sprawę, że wilczą część dochodu pochłania bak mojego wozu! Wiele się teraz mówi o samochodach hybrydowych – może to inwestycja warta zachodu? Z drugiej strony, co ja właściwie wiem o hybrydowych autach … 
Znalazłam bardzo pomocny artykuł na temat samochodów hybrydowych: http://de-generacja.pl/category/hybrydy/ - zachęcam do przeczytania, jeśli poważnie rozważasz wymianę swojego auta na hybrydę. W artykule opisano, w sposób bardzo wyczerpujący, czym właściwie jest samochód hybrydowy i jak należy nim jeździć, żeby zminimalizować zużycie paliwa. Co więcej, zestawiono w nim wszystkie wady i zalety tej nowoczesnej technologii, po to byś mógł wyrobić sobie w miarę obiektywną opinię.  

 

Chcesz przeczytać cały artykuł? Kliknij na następujący link:  

http://de-generacja.pl/category/hybrydy/


Zajrzyj do księgi gości i podziel się komentarzem – zachęcam!

Środa, 20 Sierpień, 2011

Zbuduj szybko swoją strone internetową

Wczoraj rozmawiałem ze swoim przyjacielem na temat mojej strony www. Jego ojciec jest chirurgiem i chciałby zaprezentować swoje usługi potencjalnym pacjentom w Internecie. Chciał wiedzieć, czy znam łatwy i szybki sposób na założenie podobnej.


Jako, że takie pytania trafiają do mnie coraz częściej, oto moja odpowiedź: zrób to sam używając generatora firmy 1&1, który jest odpowiedni dla właściwie wszystkich od osób prywatnych po mały biznes. Poniżej znajduje się video przedstawiające o co dokładnie chodzi.

Podziel się ze mną swoją opinią w księdze gości.